🎉 Sa velikim ponosom vas obaveštavamo da je učenica naše škole, Anđelija Perić (3.1), osvojila treće mesto na Republičkom takmičenju iz italijanskog jezika, koje je održano 9. maja 2026. godine na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu.
Ovaj izuzetan uspeh predstavlja potvrdu Anđelijinog znanja, predanog rada, istrajnosti i ljubavi prema italijanskom jeziku i kulturi. 🇮🇹
Na takmičenju je učestvovala uz podršku i pratnju svoje mentorke, profesorke italijanskog jezika, Maše Gudović.
Anđeliji upućujemo iskrene čestitke uz želju da i u budućnosti nastavi da ostvaruje zapažene rezultate.

