📷 Dana 19. maja u Bečeju, u Spomen-kući „Tan”, održana je dodela nagrada povodom foto-konkursa Zavoda za kulturu vojvođanskih Mađara pod nazivom „Naše uslikane vrednosti – naše prirodno nasleđe, onako kako ga mi vidimo”.
👉 Na izložbi su predstavljene fotografije šestoro učenika naše škole: Čongora Antala (IVe), Emeše Alač Varo (IV3), Melise Bicok (IV3), Lenarda Bosnaija (IV3), Krištofa Domonkoša (IV3) i Amine Radakov (IV3).
🎉 Krištof Domonkoš osvojio je treće mesto, dok je žiri fotografije Melise Bicok nagradio specijalnom nagradom i vrednim poklonom.
🔴 Mentor: Marta Petkovič, profesorka geografije


