🎉 S velikim ponosom obavještavamo vas da je učenica naše škole, Anđelija Perić (3.1), osvojila treće mjesto na Državnom natjecanju iz talijanskog jezika, koje je održano 9. svibnja 2026. godine na Filološkom fakultetu Sveučilišta u Beogradu.
Ovaj izniman uspjeh potvrda je Anđelijina znanja, predanog rada, ustrajnosti i ljubavi prema talijanskom jeziku i kulturi. 🇮🇹
Na natjecanju je sudjelovala uz podršku i pratnju svoje mentorice, profesorice talijanskog jezika, Maše Gudović.
Anđeliji upućujemo iskrene čestitke uz želju da i u budućnosti nastavi ostvarivati zapažene rezultate.

