🏵️ Tjedan sjećanja i zajedništva obilježava se od 4. do 8. svibnja ove godine u svim školama.
🏵️ Kroz aktivnosti Tjedna sjećanja i zajedništva učenici su pokazali kreativnost, empatiju i spremnost na suradnju.
🏵️ Zajedno gradimo školu u kojoj se svi osjećaju prihvaćeno, sigurno i podržano!
👉 Aktivnosti koje smo proveli tijekom ovog tjedna su:
Katedra je vaša! Na satima su učenici preuzeli ulogu profesora.
U okviru Debatnog kluba obrađena je tema „Odgoj i nasilje”.
Školski pedagog održao je radionicu s učenicima na temu „Od emocije do reakcije — kako razumjeti sebe i druge“.
Na SRO-ovima su obrađene različite teme: „Kako nastaje nasilje”, „Granica između šale i povrede”, „Internet nasilje i digitalna odgovornost”, „Tko sam ja online, a tko offline”, „Uloga promatrača – pasivnost ili hrabrost?”.
Učenici su zajedno s profesorima uređivali školsko dvorište i hodnike.
Održan je školski turnir u košarci i šahu.












