❗Istraživači Instituta za eksperimentalnu medicinu HUN-REN iz Budimpešte posjetili su našu školu 15. svibnja 2026. godine.
👉 Naši učenici su imali priliku prisustvovati zanimljivim predavanjima iz područja neurobiologije, koja su bila dostupna na mađarskom i engleskom jeziku. Predavači su bili Benjamin Barti, Žofia Reéb, Viktor Varga i Judit Vereš Judit.
🌸 Posebno smo ponosni na činjenicu da je jedna od istraživačica, Žofia Reeb, bivša učenica naše škole koja je postigla iznimne rezultate tijekom svojih dosadašnjih studija i rada.
🔴 Organizatori: Marta Petkovič, profesorica geografije i Hermina Molnar Vig, profesorica biologije.


