📷 Dana 19. svibnja u Bečeju, u Spomen-kući „Tan”, održana je dodjela nagrada povodom foto-natječaja Zavoda za kulturu vojvođanskih Mađara pod nazivom „Naše zabilježene vrijednosti – naše prirodno nasljeđe, onako kako ga mi vidimo”.
👉 Na izložbi su predstavljene fotografije šestero učenika naše škole: Čongora Antala (IV.e), Emeše Alač Varo (IV.3), Melise Bicok (IV.3), Lenarda Bosnaija (IV.3), Krištofa Domonkoša (IV.3) i Amine Radakov (IV.3).
🎉 Krištof Domonkoš osvojio je treće mjesto, dok je žiri fotografije Melise Bicok nagradio posebnom nagradom i vrijednim poklonom.
🔴 Mentorica: Marta Petkovič, profesorica geografije.


