🌸 Az emlékezés és összetartozás hete az idén május 4. és 8. között kerül megrendezésre minden iskolában.
🌸 Az emlékezés és összetartozás hete programjai során a tanulók kreativitásról, empátiáról és együttműködési készségről tettek tanúbizonyságot.
🌸 Közösen építünk olyan iskolát, ahol mindenki elfogadva, biztonságban és támogatva érezheti magát!
👉 A hét során megvalósított programjaink:
– A katedra a tiétek! Az órákon a tanulók vették át a tanárok szerepét.
– A vitaklub keretében a „Nevelés és erőszak” témát dolgozták fel.
– Az iskola pedagógusa műhelyfoglalkozást tartott a tanulóknak „Az érzelemtől a reakcióig – hogyan értsük meg önmagunkat és másokat?” címmel.
– Az osztályfőnöki órákon különböző témákat dolgoztak fel: „Hogyan alakul ki az erőszak?”, „A vicc és a bántás közötti határ”, „Cyberbullying és digitális felelősség”, „Ki vagyok én online, és ki offline?”, „A szemlélő szerepe – passzivitás vagy bátorság?”.
– A tanulók a tanárokkal együtt rendezték az iskola udvarát és folyosóit.
– Iskolai kosárlabda- és sakkversenyt szerveztek.












