🎉 Büszkeséggel értesítjük Önöket, hogy iskolánk tanulója, Anđelija Perić (3.1), harmadik helyezést ért el az olasz nyelvi országos versenyen, amelyet 2026. május 9-én rendeztek meg a Belgrádi Egyetem Filológiai Karán.
Ez a kimagasló eredmény Anđelija tudásának, elhivatott munkájának, kitartásának, valamint az olasz nyelv és kultúra iránti szeretetének méltó bizonyítéka. 🇮🇹
A versenyen mentorának, Maša Gudović olasz nyelvtanárnőnek a támogatásával és kíséretében vett részt.
Anđelijának szívből gratulálunk, és kívánjuk, hogy a jövőben további jelentős sikereket érjen el!

