Események

❗ A budapesti székhelyű HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet kutatói 2026. május 15-én meglátogatták iskolánkat.
👉 Diákjaink érdekes neurobiológiai előadásokon vettek részt, amelyek magyar és angol nyelven is folytak. Az előadók Barti Benjámin, Reéb Zsófia, Varga Viktor és Veres Judit voltak.
🌸 Külön büszkeséget jelent számunkra, hogy a kutatók egyike, Reéb Zsófia, iskolánk egykori tanulója, aki kimagasló eredményeket ért el eddigi tanulmányai és munkássága során.
🔴 Szervezők: Petkovics Márta földrajztanár és Molnár Víg Hermina biológiatanár.