📷 Május 19-én Óbecsén a Than Emlékházban került sor a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet Előhívott értékeink – Természeti örökségünk, ahogyan mi látjuk című fotópályázat díjátadójára.
👉 Iskolánk hat tanulójának: Antal Csongor (IV.e), Alács Varró Emese (IV.3), Bicok Melissza (IV.3), Bosznai Lénárd (IV.3), Domonkos Kristóf (IV.3) és Radakov Amina (IV.3) fényképei kerültek kiállításra.
🎉 Domonkos Kristóf harmadik helyezést ért el, Bicok Melissza fényképeit pedig különdíjjal és értékes ajándékkal jutalmazta a zsüri.
🔴 Mentor: Petkovics Márta, földrajztanárnő


