Zaposleni

Školska 2020/21.

Uprava

  • Veselin Jevtić, direktor
  • Balaž Pletikosić, pomoćnik direktora
  • Aleksandar Slavov, pomoćnik direktora

Nastavničko veće

  1. AĐANSKI NATAŠA, biologija
  2. ANDRAŠI MELINDA, fizika
  3. ANĐAL ANDOR, matematika
  4. BAJIĆ SANJA, srpski jezik i književnost
  5. BAJUS ANIKO, nemački jezik
  6. BANJANIN OSTROGONAC LJILJANA, engleski jezik, jezik,mediji i kultura
  7. BARAŠIĆ A. HUBA, fizičko i zdravstveno vaspitanje, zdravlje i sport
  8. BARIČEVIĆ IVAN, hrvatski jezik i književnost, jezik,mediji i kultura
  9. BARLAI JENE, sociologija, ustav i prava građana
  10. BARIČEVIĆ JASMINA, biologija
  11. BENČIK SLAVKO, hemija
  12. BOGDANOVIĆ BOGDAN, geografija, građansko vaspitanje, primenjene nauke i primenjene nauke I
  13. BOJANIĆ VESNA, psiholog
  14. BUDANOVIĆ GORDANA, engleski jezik
  15. BUČU SILVIJA*, nemački jezik
  16. VASILJEVIĆ NEMANJA, računarstvo i informatika, primena računara, savremene tehnologije
  17. VUJANOVIĆ ŽELJKO, likovna kultura, umetnost i dizajn
  18. VUJAČIĆ SANJA, srpski jezik i književnost
  19. VUKOMANOVIĆ ALEKSANDRA, računarstvo i informatika
  20. VULEKOVIĆ MILOŠ, istorija
  21. GAVRILOV BOLIĆ mr BORJANA, srpski jezik i književnost, jezik,mediji i kultura
  22. GAJIĆ BOGDAN, istorija, ustav i prava građana
  23. GODANJI SILVIJА, matematika
  24. GRUBOR SRĐAN, pravoslavni katehizis
  25. DAVIDOVIĆ MILICA, nemački jezik
  26. DULIĆ JASMINA, matematika
  27. ĐANIĆ JASNA,psiholog, psihologija, građansko vaspitanje; jezik,mediji i kultura; zdravlje i sport
  28. ĐOROJEVIĆ BOJANA, srpski jezik i književnost, jezik, mediji i kultura
  29. ĐURAKOVIĆ ELVIRA, biologija,
  30. ŽUŽIĆ SNEŽANA, programiranje
  31. ZEČEVIĆ JELENA*, katolička veronauka, italijanski jezik, latinski jezik
  32. IVOŠEVIĆ TATJANA, računarstvo i informatika
  33. JAMBOR JULIJANA, fizika, primenjene nauke I
  34. JARAMAZOVIĆ JASNA, matematika
  35. JO ENDRE, računarstvo i informatika, baze podataka, objektno orijentisano programiranje, savremene tehnologije
  36. JOSIMOV BRANKA, pedagog
  37. JOTANOVIĆ LJUBOMIR, fizičko i zdravstveno vaspitanje, zdravlje i sport
  38. KOJIĆ TATJANA, geografija
  39. KOVAČ mr LAURA, srpski jezik i književnost
  40. KRNAJSKI B. LJILJANA, fizika
  41. LAKOVIĆ ADELA, francuski jezik, latinski jezik
  42. LALIĆ ANITA, latinski jezik
  43. LIŠIĆ ČEDOMIR, fizičko i zdravstveno vaspitanje, zdravlje i sport
  44. MANDARIĆ NEMANJA, muzička kultura, umetnost i dizajn
  45. MATIĆ RADOMIR, hemija
  46. MEŠTER TRAJKOVIĆ ALEKSANDRA, engleski jezik
  47. MIJATOV TANJA, fizika, savremene tehnologije
  48. MIRKOV SANDRA, računarstvo i informatika, računarski sistemi, programiranje
  49. MIŠKOVIĆ BILJANA, latinski jezik
  50. MLAĐAN ILIĆ DANIJELA, hemija
  51. MOLNAR SILVIJA, nemački jezik
  52. MOLNAR VIG HERMINA*, biologija
  53. MORA REGINA, mađarski jezik i književnost
  54. MORMER SANJA, srpski jezik i književnost, srpski kao nematernji jezik, jezik,mediji i kultura
  55. NAGEL ZORAN, geografija, primenjene nauke, primenjene nauke I, građansko vaspitanje
  56. NAĐ ČABA, fizičko i zdravstveno vaspitanje, zdravlje i sport
  57. NEDELJKOVIĆ ANDRIJANA, fizičko i zdravstveno vaspitanje, zdravlje i sport
  58. NIKOLIĆ IBOLJA, hemija
  59. PAVIĆ MILICA, matematika
  60. PAVLOVIĆ DUŠAN, istorija, ustav i prava građana
  61. PAVLOVIĆ MILENA, biologija, primenjene nauke I
  62. PAVLUKOVIĆ ALAN, fizika
  63. PETKOVIČ MARTA, geografija; primenjene nauke, osnove geopolitke
  64. PIUKOVIĆ JELENA, matematika, diskretna matematika
  65. PLETIKOSIĆ BALAŽ, računarstvo i informatika, operativni sistemi i računarske mreže
  66. POTKONJAK ZORA, matematika
  67. REB OTILIJA, engleski jezik
  68. RISTIĆ SILVIJA, likovna kultura, umetnost i dizajn
  69. SABO ADRIEN, istorija
  70. SAMARDŽIĆ SAVA, istorija
  71. SIMIĆ MILIJANA, geografija
  72. SIČ GERGELJ, muzička kultura
  73. SIČ EMEŠE, matematika
  74. SKENDEROVIĆ OLIVERA, nemački jezik
  75. SLAVOV ALEKSANDAR, srpski jezik i književnost
  76. STRELARAC JELENA**, srpski jezik i književnost; srpski kao nematernji jezik
  77. TAJKOV BILJANA, računarstvo i informatika
  78. TANASIĆ BILJANA, fizika
  79. TEŠIĆ ADRIJANA, geografija, primenjene nauke, osnove geopolitke
  80. TIKVICKI EMINA, muzička kultura
  81. TOLIMIR OLIVERA, srpski jezik i književnost; srpski kao nematernji jezik, bibliotekar
  82. TOLNAI ESTER, engleski jezik
  83. TRIPOLSKI MARIA, italijanski jezik
  84. UTCAI ROBERT, katolička veronauka
  85. FARAGO SILVIA, biologija, metodologija naučnog istraživanja
  86. FILIPOVIĆ LJILJANA**, nemački jezik
  87. HAJDU AGNEŠ, mađarski jezik i književnost
  88. HAMPELIĆ SONJA, engleski jezik
  89. HEREDI KAROLJ, mađarski jezik i književnost; jezik, mediji i kultura, bibliotekar
  90. CRNKOVIĆ MIRJANA, filozofija
  91. ČAVIĆ DIANA, hemija, metodologija naučnog istraživanja
  92. ČEGAR BORIS, filozofija
  93. ŠARČEVIĆ VJEKOSLAV, latinski jezik; katolička vjeronauka
  94. ŠARČEVIĆ HAJDU BEA, filozofija
  95. ŠIPOŠ ANDREA*, filozofija
  96. ŠTRICKI VESNA, psiholog,psihologija, zdravlje i sport

Administracija

  1. Berić Pištalo Gordana*, sekretar
  2. Dragodan Andrea, sekretar
  3. Pataki Jasmina, administrativni radnik
  4. Mirkonj Marija, administrativni radnik
  5. Borisavljević Bojana, šef računovodstva
  6. Vidačić Nada, finansijski radnik

Pomoćno osoblje

  1. Crnobrnić Vesna, spremačica
  2. Crnobrnić Dušan, domar
  3. Fadi Gabor, mastor
  4. Dudaš Angela, spremačica
  5. Grinfelder Slađana, spremačica
  6. Jurić Emeše, spremačica
  7. Kaiš Ivan, čistač
  8. Kovačević Vita, spremačica
  9. Kujundžić Suzana, spremačica
  10. Mandić Branka, spremačica
  11. Medenica Mirjana, spremačica
  12. Vasiljević Nada, spremačica

* na porođajnom odsustvu

** na dužem bolovanju