Gymnasium

List naše gimnazije je ove godine osvojio treću nagradu na Republičkom takmičenju najboljih srednjoškolskih listova u Republici Srbiji. Nagradu je u ime škole primila prof. Sanja Vujačić, koja je boravila u Beogradu na Zimskom seminaru za profesore srpskog jezika i književnosti, 9. februara 2018. List je osnovan pre deset godina, na inicijativu tadašnjeg direktora Gimnazije, Slobodana Čampraga. Prvi urednici su bili Marija Sloboda i Tomislav Kovač. Od samog osnivanja, mr Borjana Gavrilov Bolić,  prof. srpskog jezika i književnosti, profesor je koji brine o realizaciji svakog od četiri godišnja broja, uz svesrdnu pomoć koleginice, prof. informatike Biljane Tajkov i koleginica koje predaju mađarski i hrvatski kao maternji jezik. Ova školska godina je godina jubileja, tako da je proslava uveličana ovom nagradom, kojoj su doprineli i maturanti – urednici: Aleksandar Grahovac i Aleksa Tešanović iz 4.1, Maja Cetić iz 4.d i Aleksandra Tulenčić iz 4.2 odeljenja. Nadamo se da će GYMNASIUM i u idućim brojevima opravdati ovo visoko odličje, kojim ga je nagradilo Ministarstvo prosvete i tehnološkog razvoja, Društvo za srpski jezik i Zadužbina Miloša Crnjanskog.

Školska 2023/24.

Školska 2022/23.